Kredits7.lv atsauksme un izvērtējums

kredits7Kredits7.lv ātro kredītu var aizņemties ikviens Latvijas Republikas nodokļu maksātājs no 21 līdz 65 gadu vecumam. Klientam nedrīkst būt aizņēmumu nomaksas parādu ne Kredits7.lv, ne citās kredītiestādēs. Reģistrējoties kredīta saņemšanai, jāuzrāda ienākumu apjoms, darbavieta, amats un stāžs, citu kredītsaistību apjoms, aizņēmuma mērķis, personas kods, e-pasta adrese un tālruņa numurs.

Kopējais pieteiktā kredīta lielums var būt līdz 420,- EUR, taču, izskatot reģistrācijas anketu, aizdevējs piešķir kredītu atbilstoši aizņēmēja maksātspējai, izvērtējot tā kredītvēsturi. Reģistrācijas laikā Jums jāizlasa kredīta līgums un, to apstiprinot, jāieskaita kredīta devēja norādītajā kontā 0,01 EUR, kas arī palīdz identificēt konta numuru aizdevuma pārskaitīšanai. Pēc reģistrēšanās Kredits7.lv mājaslapā kredīta devējs izskatīs pieteikumu nekavējoties, par lēmumu paziņojot ar īsziņas palīdzību. Pozitīva lēmuma gadījumā, ja Jūsu bankas konts ir SEB bankā, bankā Citadele vai Swedbank, Jūs saņemsiet naudu 15 minūšu laikā, citas bankas konts tiks papildināts vienas darba dienas laikā.

Ātrais kredīts pie Kredits7.lv var tikt pieteikts darba dienās no 9:00 līdz 20:00, sestdienās un svētdienās – no 11:00 līdz 16:00. Vienlaikus Jums var būt noformēts tikai viens ātrais kredīts. Nav nepieciešama ķīla vai galvotājs. Jums ir jābūt stabiliem ienākumiem un kredīta mērķim jāatbilst īstermiņa kredīta nosacījumiem. Ja Jūs nevarat izlemt, vai kredīts ir nepieciešams, vadoties pēc Finanšu un kapitāla tirgus komisijas un Patērētāju tiesību aizsardzības centra ieteikumiem, Jums jāatbild pozitīvi uz šādiem jautājumiem:

–              vai pirkums, ko esmu paredzējis kredīta izmantošanai, ir pārdomāts?

–              vai es risinu īstermiņa finanšu problēmu?

–              vai es varēšu atmaksāt kredītu, ņemot vērā citus savus izdevumus?

Arī Kredits7.lv speciālisti palīdz izvērtēt kredīta nepieciešamību. Jebkuru jautājumu un problēmu var risināt, zvanot Kredits7.lv vai sazinoties ar kredīta devēju ar elektroniskā pasta starpniecību.

Tags: , , ,

Leave a Reply