Kredītu apvienošana

NaudaAizņemoties ātro kredītu internetā, bieži vien šķiet, ka saņemot algu būs viegli atmaksāt paņemto kredīta summu. Taču nereti gadās, ka tomēr to atdot nav iespējams, jo rodas, piemēram, dažādi steidzami tēriņi vai tiek zaudēts darbs. Bieži vien daudz izdevīgāk ir pagarināt kredīta atmaksas termiņu, tomēr jāņem vērā, ka tas ir maksas pakalpojums, bet netiks piemēroti soda procenti.

Jāuzsver, ka vairumā kompāniju ir iespējams pagarināt atmaksas termiņu, tik reizes, cik nepieciešams. Tomēr ļoti bieži tādā veidā izveidojas situācija, ka ir gandrīz neiespējami atdot ātro kredītu un maksājot kredīta pagarināšanas maksu Tu nereti pārmaksā ļoti lielus procentus. Un noteikti ir arī tādi, kas aizņēmušies vairākus ātros kredītus un katru mēnesi tikai pagarina atmaksas termiņu – šādā situācijā paņemtais kredīts ir īpaši, neizdevīgs kredīts, jo par to debitoram nākas maksāt lielus procentus.

Kredītu apvienošana – īstais risinājums?

Kredītu apvienošana – īstais risinājums, ja Tev ir vairāki kredīti, kurus nespēj atmaksāt un pagarini atmaksas termiņu vairākas reizes:

  • Kredītu apvienošana piedāvā aizņemties no kompānijas, kas aizdod kredītu, kas Tev palīdzēs segt visus paņemtos ātros kredītus. Jāuzsver, ka paņemto kredītu varēsi atmaksāt pa mēnešiem, maksājot ikmēneša maksu. Tas noteikti būs daudz izdevīgāk, nekā maksāt kredīta pagarināšanas maksu;
  • Piemēram, kompānija BigBank piedāvā apvienot līdz 7 kredītiem, aizdod kredītus bez ķīlas, ar atmaksas iespējām pa mēnešiem sākot no 300 līdz 000 eiro ar atmaksas termiņu no 6 līdz 72 mēnešiem.

Diemžēl, ļoti bieži rodas situācijas, kad klienti nav pilnībā izvērtējuši savu maksātspēju vai arī notikuši ir citi apstākļi, kā dēļ ir sanākusi situācija, ka ir paņemti vairāki ātrie kredīti, un nav pietiekamu līdzekļu, lai tos sekmīgi un paredzētajā termiņā atmaksātu.

Jāuzsver, ka kredītu apvienošana vienā kredītā ir labs šīs problēmas risinājums. Šādos gadījumos ieskatieties patēriņa kredītu piedāvājumos online, lai par saņemto naudu nomaksātu visus ātros kredītus. Esi īpaši prātīgs un atbildīgs par saviem maksājumiem – neaizņemies, ja nespēj to atļauties. Kā arī vienmēr izlasi kredīta līguma noteikumus un pārdomā savu atbilstību.

Tags: ,

Leave a Reply