Latcredit – ātrais kredīts, atsauksmes un akcijas

Pirmais ātrais kredīts no LatCredit tiek piedāvāts bez procentiem, tas nozīmē – cik aizņemies, tik atdod. Šis kredīts tiek piedāvāts tikai jaunajiem klientiem un tā lielums ir līdz 250 eiro. Tomēr aizņemoties jau nākošo reizi, jums būs pieejama lielāka kredīta summa, ceturtajā aizņemšanās reizē un turpmāk jau varēsiet aizņemties līdz 500 eiro. Latcredit saviem klientiem rīko arī dažādas akcijas, par šīm akcijām informācija ir atrodama LatCredit.

LatCredit ātrie kredīti

Kas nepieciešams, lai varētu saņemt kredītu no LatCredit

Piesakoties kredītam no LatCredit Jums nebūs nepieciešams nedz galvotājs, nedz arī ķīla. Tas šo kredītu padara par ļoti ērti un ātri pieejamu. Lai saņemtu kredītu no LatCredit ir jāatbilst tikai dažiem nosacījumiem. Klientam ir Jābūt Latvijas Republikas pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 65 gadiem, ar deklarētu dzīvesvietas adresi Latvijas Republikā. Klientam būs nepieciešams pastāvīgs mobilā tālruņa pieslēgums un bankas norēķinu konts kādā no Latvijas bankām. Turklāt būs nepieciešami regulāri ienākumi, lai varētu atmaksāt kredītu. Lai pieteiktos kredītam ir jābūt ar nevainojamu kredītvēsturi.

Cik ātri notiek pieteikuma izskatīšana un kredīta izsniegšana

LatCredit visus kredīta pieteikumus izskata pēc iespējas ātrāk un parasti atbildi par kredīta piešķiršanu dod 15 minūšu laikā no pieteikuma saņemšanas brīža, arī tad ja tā ir negatīva. Kad klients ir saņēmis apstiprinošu atbildi no aizdevēja, par kredīta piešķiršanu, tad naudu klients saņem 10 līdz 15 minūšu laikā. Tomēr tas tā būs ar tiem klientiem kuriem ir bankas norēķinu konti kādā no šīm bankām: Swedbank, SEB banka, Citadele un Dnb banka. Klientiem, kuriem bankas norēķinu konti atrodās kādā citā bankā naudas saņemšana var ilgt no 1 līdz 3 dienām. Tādēļ LatCredit aicina vispirms iepazīties ar visu mājas lapā esošo informāciju, pirms piesakieties kredītam internetā. Arī gadījumos, kad nevarat laicīgi atdot kredīta pamatsummu un esiet izvēlējušies pagarināt kredīta atmaksu, der pievērst uzmanību kādā bankā Jums ir atvērts norēķinu konts, lai nerastos sarežģījumi ar laicīgu naudas pārskaitījumu.

Tags: , ,

Leave a Reply