LatCredit ātrie kredīti

LatCredit aizdod ātros kredītus summā līdz EUR 500 uz atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Ja nepieciešams atmaksas termiņu var pagarināt. Pirmajā reizē var aizņemties no 50 līdz 250 eiro. Pirmais kredīts līdz EUR 250 tiek aizdots bez procentiem – bez procentiem, bez komisijas. Aizņemies ātro kredītu no LatCredit un atmaksā tik, cik aizņēmies.

Aizņemties ātro kredītu no LatCredit

Paņemt LatCredit ātro kredītu

Reģistrējies, piesakies un saņem naudu – bez procentiem un komisijas, jo pirmais kredīts tiek aizdots bez procentiem tikai 15 minūšu laikā.

Kam LatCredit aizdod ātro kredītu?

LatCredit ātro Kredītu varat saņemt:

 • LR pastāvīgie iedzīvotāji (gan pilsoņi, gan nepilsoņi);
 • vecumā no 20 līdz 65 gadiem;
 • ar deklarētu dzīvesvietas adresi LR;
 • ar pastāvīgu mobilā telefona pieslēgumu un bankas kontu;
 • ar nevainojamu kredītvēsturi;
 • ar regulāriem ienākumiem.

Tik ļoti nepieciešamo naudas līdzekļu iegūšana vairs nesagādā galvassāpes. Mēs visi esam gājuši cauri kredīta pieteikumiem ar bezgalīgu dokumentu aizpildīšanu, pārrunām un gaidīšanu, kas jāizcieš, lai atvieglotu naudas plūsmas problēmas. Tajā bija iesaistīti tik daudz un dažādi procesi un tik daudzu līmeņu apstiprināšana. Mūsdienās, lietas ir atvieglojušās. Sakarā ar tirgus nepieciešamību, tagad ir vietas, kur viegli saņemt pieejamu kredītu – LatCredit ātro kredītu.

Pieejams kredīts ir tāds aizdevums, kas piedāvā pieņemamas procentu likmes un atmaksas nosacījumus, ko aizņēmējs var viegli izpildīt. Piedevām, LatCredit ātrie kredīti neaizņem dienas vai pat nedēļas, lai tiktu apstiprināti. 2008. gadā, valsts ekonomika strauji pasliktinājās. Darba vietas izsīka, iespējas samazinājās, un daudzas ģimenes smagi cieta. Mājokļu cenas kritās, atstājot daudzus ļaudis ar mājokļu kredītiem, kas nebija to izmaksu vērti. Tiesību zaudēšana uz īpašuma ķīlu kļuva par iespēju, nevis kaut ko neiespējamu. Katrs Latvietis juta dzēlienu, tādā vai citā veidā. Ja nepieciešama tūlītēja palīdzība (īstermiņa), tad LatCredit ātrie kredīti var būt viens no risinājumiem, ko der izskatīt, kad nauda nepieciešama steidzami.

Kāpēc pieteikties LatCredit kredītam?

 • Pirmais kredīts bez procentiem;
 • Atmaksas termiņa pagarināšanas iespēja;
 • Akcijas;
 • Profesionāla apkalpošana ikvienam;
 • Pirmstermiņa atmaksa.

Tomēr, tā kā šie aizdevumi ir galvenokārt ātrie kredīti īstermiņa vajadzībām, tie parasti nāk ar augstākām procentu likmēm un atmaksas periods ir salīdzinoši īsāks. Tas ir iemesls, kāpēc tie piemēroti tikai nelieliem naudas aizdevumiem no EUR 50, līdz EUR 1000, EUR 1500, vai summu, ko aizņēmējs var atļauties atmaksāt ļoti īsā laikā. Lielākā daļa no šiem aizdevumiem ir jāatmaksā līdz 30 dienu laikā no brīža, kad tie tiek saņemti. LatCredit ātrie kredīti tiek izsniegti uz laiku no 7 līdz 30 dienām ar iespēju pagarināt atmaksas termiņu vēl par 7, 14 vai 30 dienām.

Tags: , ,

Leave a Reply