MiniCredit ātrie kredīti

Minicredit aizdod ātro kredītu par summu līdz EUR 500. Ātro kredītu var aizņemties līdz 30 dienām ar iespēju pagarināt atmaksas termiņu vēl par 7, 14 vai 30 dienām. Aizņemoties pirmoreiz, pirmais kredīts līdz 300 eiro bez procentiem.

Saņemt ātro kredītu 

Paņemt MiniCredit ātro kredītu

Minicredit ir izsniegta speciālā atļauja (Licence) patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā. Piesaki MiniCredit ātro kredītu jau tagad un saņem ātru, ērtu un drošu ātro kredītu tikai dažu minūšu laikā no pieteikuma iesniegšanas brīža.

Kas var aizņemties no MiniCredit?

  • Latvijas Republikas pastāvīgi iedzīvotāji
  • Vecumā no 20 līdz 72 gadiem
  • Ar nevainojamu kredītvēsturi
  • Ar oficiāliem un pastāvīgiem ienākumiem

Lai saņemtu MiniCredit ātro kredītu, nepieciešams bankas konts, mobilais telefons un e-pasts. Aizņemoties pirmoreiz, nepieciešams pabeigt reģistrāciju – pārskaitot EUR 0.01 uz MiniCredit bankas kontu.

Ātro kredītu iegūšana internetā no MiniCredit aizdevēja ir labs veids, kā iegūt papildus naudu, kad tas nepieciešams, ja rodas iztrūkums neparedzētā situācijā. Lielākā daļa var iegūt ātros kredītus, neatkarīgi darba vietas. Kurš gan negribētu šāda veida ērtības? Nav nepieciešams staigāt uz bankām un gaidīt apstiprinājumu. MiniCredit piedāvā šo pakalpojumu, un viss, kas Jums jādara, ir jāaizpilda vienkārša pieteikuma veidlapa internetā, kurā jāievada personīgā informācija.

Kāpēc aizņemties no MiniCredit?

  • Pirmais kredīts bez procentiem;
  • Maksimāli ērta pieteikšanās;
  • Atmaksas termiņa pagarināšana;
  • Profesionāla apkalpošana;

Kamēr MiniCredit ātrie kredīti internetā bez ķīlas var palīdzēt laikā, kad piemeklējušas nepatikšanas, tiem ir arī savi mīnusi. Kritiķi apgalvo, ka aizdevēji mērķē uz jaunākiem pieaugušajiem un nabadzīgajiem iedzīvotājiem, kam nav ne jausmas par to, kam viņi piekrīt. Procentu likmes ir augstas, bet atmaksas termiņš ir īss – galvenie ātro kredītu trūkumi. No otras puses – ātrie kredīti ir īstermiņa risinājums un ir pašsaprotami, ka procentu likmes ir augstas. Tas nozīmē, ka ātrie kredīti nav domāti ilgtermiņa risinājumiem. Ilgtermiņa risinājumiem ir domāti patēriņa un cita veida kredīti, kuriem ir zemas procentu likmes. Pirms piesakieties MiniCredit ātrajam kredītam, izvērtējiet savas iespējas atmaksāt un aizņemieties tad, kad tas tiešām ir nepieciešams.

Tags: , ,

Leave a Reply