MiniCredit – mini kredīts

MiniCredit saviem klientiem piedāvā kredītu līdz 500 eiro ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Pirmais kredīts līdz 300 eiro tiek piedāvāts bez procentiem, tas nozīmē – cik aizņemies, tik arī atdod. Nav nekādas slēptās izmaksas, vai komisijas maksas. MiniCredit saviem klientiem nepieprasa nedz ķīlu, nedz arī galvotāju. Kredīta pieteikšanās ir maksimāli ērta un ātra, arī kredīta izsniegšana norit vien dažu minūšu laikā.

Pieteikties ātrajam kredītam

Tikai 3 soļi līdz nauda nonāk pie klienta

MiniCredit saviem klientiem pieteikšanos kredītam ir tik tālu atvieglojusi, ka Jums līdz naudas saņemšanai ir jāizpilda trīs elementāras darbības.

Pirmkārt ir jāpiereģistrējas MiniCredit, kas aizņem vien dažas minūtes. Tomēr ir jāatbilst dažām elementārām prasībām, lai varētu pieteikties kredītam. Klientam ir jābūt Latvijas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 72 gadiem, šim klientam nedrīkst būt kavēti maksājumi, vai kādas citas pārkāptas līgumsaistības ar citām finanšu iestādēm. Būs nepieciešami arī oficiāli un pastāvīgi ienākumi, lai varētu atmaksāt kredītu. Lai varētu saņemt kredītu ir nepieciešams bankas konts, mobilā tālruņa pieslēgums, kā arī e-pasta adrese. Ja klients atbilst visām iepriekš minētajām prasībām, tad ar kredīta saņemšanu nevajadzētu rasties problēmām.

Otrkārt klientam ir jāpiesakās kredītam, iesniegt iesniegumu var trīs dažādos veidos, izvēlieties sev ērtāko. Iesniegumu ir iespējams iesniegt internetā no sava klienta profila, iesniegumu var nosūtīt ar SMS starpniecību, kā arī ir iespējams pieteikties kredītam pazvanot pa telefonu, tomēr šī iespēja ir pieejama tikai pastāvīgajiem klientiem.

Treškārt atliek tikai saņemt naudu. Nauda Jūsu kontā tiks ieskaitīta stundas laikā, ja esat Swedbank, vai Dnb bank klients. Pārējo banku klienti naudu saņems vienas darba dienas laikā, bet Latvijas Pasta klienti naudu saņems trīs darba dienu laikā.

MiniCredit saviem klientiem atgādina, ka aizņemties vajag atbildīgi un ir jāizvērtē savas iespējas atdot kredītu. Ja arī ir radušās, kādas problēmas un Jūs jūtat, ka kredītu nespēsiet atdot laicīgi, tad pastāv iespēja kredīta atmaksu atlikt uz 5, 15, vai 30 dienām. Tomēr tas ir maksas pakalpojums.

Tags: ,

Leave a Reply