Ondo aizdevēja ātrais kredīts

Ondo.lv ir jauns ātro kredītu izsniedzējs, kas piedāvā saņemt aizdevumu vien 10 minūšu laikā. Ondo.lv ātrais kredīts ir pieejams no 50 līdz 300 eiro apmērā, ja no šī aizdevēja aizņematies pirmo reizi un no 50 līdz 425 eiro apmērā, ja aizņematies atkārtoti.

Ondo.lv ātrie kredīti tiek izsniegti ar atmaksas termiņu no 10 līdz 30 dienām. Lai saņemtu aizdevumu nav nepieciešama ķīla un galvotājs vai izziņa no darbavietas.

Īstermiņa aizdevuma saņemšanas noteikumi ir pavisam vienkārši un daudz neatšķiras no citu aizdevēju piedāvātajiem.

Lai pretendētu uz vēlamo aizdevumu jums:

  • Jābūt vecuma robežās no 20 līdz 75 gadiem,
  • Jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam,
  • Nedrīkst būt parādsaistību pārkāpumi vai kavēti maksājumi pie citiem aizdevējiem un citās finanšu institūcijās.

Pieteikties ātrajam kredītam

Lai reģistrētos aizdevēja mājas lapā jums būs nepieciešams bankas konts kādā no Latvijas bankām, kā arī aktīvs mobilā tālruņa numurs un e-pasta adrese.

Pieteikties kredītam var aizdevēja Ondo.lv mājas lapā, sūtot SMS vai zvanot pa tālruni. Pirms kredīta pieteikšanas ir jāveic reģistrācija, kuras laikā tiks izveidots jūsu unikālais profils, kuru vēlāk izmantosiet kredītu pieteikšanai, kā arī citām ar aizdevumu saistītām darbībām. Reģistrācijas laikā jums būs jānorāda savs personas kods, bankas konta numurs, kā arī mobilā tālruņa numurs un e-pasta adrese.

Ondo.lv ātrā kredīta priekšrocības ir:

  • Iespēja saņemt aizdevumu maksimāli īsā laika periodā (98% no pieteikumiem tiek izskatīti un apstiprināti 10 minūšu laikā)
  • Profesionāla un laipna klientu apkalpošana
  • Pirmais aizdevums bez procentu maksas
  • Iespēja saņemt atgādinājumus par kredīta atmaksu un citām darbībām
  • Iespēja sekot līdzi visām darbībām, kas saistītas ar jūsu aizdevumu, darot to savā lietotāja profilā.
  • Iespēja pagarināt aizdevuma atmaksas periodu (diemžēl šis pakalpojums ir par maksu)
  • Elektroniski pieejams līgums ar, kuru var iepazīties vēl pirms esat izlēmis par labu šim aizdevējam.

Aizņemšanās iespējas no Ondo.lv aizdevēja

Ondo logo

Tas ir ļoti vienkārši un skaidri saprotami, jo jau pirmajā reizē Jūs drīkstat pieteikties 300 eiro kredītam. Pirmajā reizē ir pieejams jau zināms kredīts bez procentu maksas – atmaksājiet tik, cik aizņēmāties. Izvēlieties maksimālo atmaksas termiņu, lai būtu laiks atmaksāt aizdevumu. Kredītu var atmaksāt pirms termiņa bez nepatīkamiem pārsteigumiem. Termiņš ir svarīgs gadījumos, kad ātrais kredīts tiek izmantots atkārtoti. Jo ilgāks būs atkārtota ātrā kredīta atmaksas termiņš, jo vairāk nāksies atmaksāt – paņemtā kredīta summa + procenti, kuri atkarīgi no kredīta summas un atmaksas termiņa.

Čingi čiki

Īstermiņa aizdevumi ir paredzēti nelielu, negaidītu izdevumu segšanai, tāpēc palīdz risināt finanšu problēmas un neuzliek saistības vairāku gadu garumā. Lasiet mūsu versiju par atbildīgu aizņemšanos vai ondo.lv sagatavoto versiju, lai cilvēki neaizņemtos neatbildīgi! Ondo.lv ātrais kredīts ir vistipiskākais īstermiņa aizdevums bez zemūdens akmeņiem.

Tags: ,

Leave a Reply