Pieņem pareizo lēmumu!

Jums būtu jābūt no kādas citas planētas vai vismaz pilnībā iegrimušam sevī, lai jūs nepamanītu arvien pieaugošo ātro kredītu parādīšanos visdažādākajos plašsaziņas līdzekļos.

Līdz ar šo attīstību un to pieejamības dēļ, ātrie kredīti ir piedzīvojuši arī negatīvas publicitātes pieaugumu, kas daudziem cilvēkiem ir licis aizdomāties par to, vai šādu kredītu piedāvāšana maz ir legāla. Tā kā šie jautājumi tiek apspriesti, tad kļūst skaidrs, ka ātro kredītu nozarē notiek pārmaiņas, ja jau cilvēki sāk apšaubīt to likumību. Šo diskusiju galvenais punkts, šķiet, ir tas, vai indivīdi, kuri izmanto šo pakalpojumu, izprot noteikumus un apzinās, ka tie ir paredzēti neplānotām situācijām, lai palīdzētu cilvēkam, līdz pienāk algas diena un nevis esošo parādu segšanai un finanšu problēmu risināšanai. Paņemt ātro kredītu  apzinoties, ka to nevarēsiet atdot, ir ļoti muļķīgi, un tas problēmas padziļinās tikai vēl vairāk.

Ticot cilvēka spējām pieņemt pareizos lēmums, es uzskatu, ka šī kredīta forma ir noderīga tajās reizēs, kad cilvēkam negaidīti aptrūkstas nauda un ir nepieciešami papildu līdzekļi, līdz tiks saņemta alga/ienākumi, un viņam ir pilnīga pārliecība par spēju atmaksāt paņemto kredītu. Šķiet, ka problēmas rodas tad, kad cilvēki paņem ātro kredītu, lai nosegtu parādus, kurus viņi jau sākotnēji nevar atļauties, kas tos iedzen tādā kā parādu spirālē, kas vienmēr iet uz leju, radot problēmas, stresu un beigu beigās – finanšu postu.

Mans ieteikums katram, kurš apsver ātro kredītu ņemšanu ir, pirmkārt, sev godīgi pateikt, vai kredītu varēs atļauties atmaksāt, vai arī tas ir kā ar papīra līmlenti līmēt ciet plaisas sienā (metaforiski runājot), kas visticamāk tikai radīs problēmas nākotnē. Tāpat vienmēr jāapsver, vai nav pieejamas citas iespējas. Ja līdz algas dienai nepieciešama papildu nauda, tad labākais risinājums, iespējams, ir palūgt tuvam draugam vai ģimenes loceklim. Lai gan es ļoti labi apzinos, ka, jo īpaši šajos finansiālās nedrošības un ekonomiskās lejupslīdes laikos, papildu naudu atrast ir grūti, un daudzu ģimeņu draugi ir tik pat lielās finanšu grūtībās, kā persona, kurai nauda steidzami nepieciešama.

Tags:

Leave a Reply