Pirmais kredīts bez procentiem

Tā ir akcija, kuras laikā klients var aizņemties ātro kredītu bez procentiem. Pirmais kredīts bez procentiem nozīmē to, ka Tev ir jāatgriež tikai paņemtā naudas summa – bez procentiem, bez komisijas maksām par ātro kredītu. Kāpēc pirmais kredīts bez procentiem? Tāpēc ka šo kredītu var saņemt tikai klienti, kuri aizņemas no izvēlētā kredīta sniedzēja pirmo reizi.

Paņemt pirmo kredītu bez procentiem

Izvēlies kredīta sniedzēju šeit, kurš piedāvā pirmo kredītu bez procentiem!

Apskati Latvijas kredīta sniedzējus un aizņemies pirmoreiz, lai nebūtu jāmaksā par kredīta izmantošanu komisija un procenti.

Bezprocenta kredīta piemēri

SMScredit.lv izsniedz pirmo kredītu bez procentiem līdz EUR 300 uz termiņu līdz 30 dienām.

Tas nozīmē, ka aizņemoties, piemēram, EUR 125 uz 30 dienām, pēc 30 dienām Tev būs jāatdod tie paši EUR 125. Tas nozīmē, ka aizņemoties, piemēram, EUR 100 uz 28 dienām, pēc 28 dienām Tev būs jāatdod tie paši EUR 100.

ViaSMS izsniedz pirmo kredītu bez procentiem līdz EUR uz termiņu līdz 30 dienām.

Tas nozīmē, ka aizņemoties, piemēram, EUR 99 uz 10 dienām, pēc 10 dienām Tev būs jāatdod tie paši EUR 99. Tas nozīmē, ka aizņemoties, piemēram, EUR 150 uz 10 dienām, pēc 10 dienām Tev būs jāatdod tie paši EUR 150.

Kā jau redzams, kredīta summu un atmaksas termiņu klients var izvēlēties pats. Arī pirmo kredītu bez procentiem var saņemt vairākas reizes, ja nākamo aizņemšanās reizi tiek ņemts no cita aizdevēja. Pirms piesakies kredītam, salīdzini ātro kredītu sniedzējus un izvērtē savas iespējas atmaksāt naudu laikā.

Kas var saņemt pirmo kredītu bez procentiem?

Kredīta sniedzēji vērtē vecumu un kredītvēsturi. Ja atbilsti kredīta sniedzēja vecumam, kurā var saņemt ātro kredītu un Tev ir nevainojama kredītvēsture, Tev ir iespēja saņemt ātro kredītu bez maksas dažu minūšu laikā. Lai pirmo kredītu bez procentiem varētu saņemt, Tev ir nepieciešams – bankas konts, mobilais telefons un e-pasta adrese.

Pirmais kredīts bez maksas

Izmanto ātro kredītu ar apdomu. Pirms līguma parakstīšanas, rūpīgi jāiepazīstas ar līguma noteikumiem. Jums nevajadzētu ielaisties ar kredīta sniedzējiem par kuriem ir sarakstīts liels skaits sūdzību. Vienmēr ieplānojiet, kā atgriezīsiet paņemto naudas summu. Vispirms apdomā, kādu savu ienākumu daļu Tu varēsi izmantot, lai ātro kredītu atdotu mēneša beigās vai izvēlētajā termiņā.

Tags:

Leave a Reply