Privātums

Jūsu privātums mums (radio3.lv) ir ārkārtīgi svarīgs. Šī iemesla dēļ mēs esam izstrādājuši privātuma politiku, lai palīdzētu Jums izprast kā mēs ievācam un izmantojam personīgo informāciju.

Jūsu sniegtā informācija tiks glabāta un netiks nodota vai pārdota trešajām personām. Mēs uzskatām datus par vērtību, kas ir jāaizsargā pret nozaudēšanu un neautorizētu piekļuvi. Mēs izmantojam dažādus drošības risinājumus, lai šādus datus aizsargātu no neautorizētas piekļuves no lietotājiem gan iekšpus, gan ārpus, bet pilnīgu drošību nav iespējams nodrošināt nedz digitālā, nedz arī fiziskā veidā.

Mēs izmantojam datu savākšanas/statistikas programmas, kas sauktas par sīkdatnēm, lai analizētu mūsu vietnes apmeklēšanas plūsmu, mērītu reklāmas efektivitāti un uzlabotu vietnes uzticamību un drošību. “Sīkdatnes” ir nelieli aili, kas tiek saglabāti uz Jūsu datora cietā diska, lai ļautu mums labāk sniegt Jums piedāvājumus. Dažas no mūsu vietnes piedāvātajām funkcijām var būt pieejamas tikai tad, ja atļauta sīkdatņu lietošana. Tāpat mēs izmantojam sīkdatnes, lai Jums viena vietnes apmeklējuma laikā nebūtu tik bieži jāievada sava parole. Sīkdatnes var mums sniegt informāciju par Jūsu interesēm. Jūsu iesniegtā personīgā informācija tiks sasaistīta ar informāciju, kas iegūta ar sīkdatņu palīdzību.

Par mūsu privātuma politiku vienkāršos vārdos

  • Pirms vai informācijas ieguves brīdī, mēs Jūs informēsim par to, kāpēc attiecīgā informācija tiek pieprasīta.
  • Pēc tam mēs šo informāciju saglabāsim un izmantosim tikai, lai īstenotu mūsu norādīto nolūku, kā arī citos atļautos veidos, ja vien neesam no attiecīgās personas likumā noteiktajā kārtībā saņēmuši plašāku atļauju.
  • Mēs saglabāsim Jūsu personīgo informāciju tik ilgi, cik tas nepieciešams attiecīgo nolūku īstenošanu.
  • Mēs ievācam personīgo informāciju tikai godīgā un likumīgā veidā – kur tas iespējams, ar iesaistītās personas ziņu vai piekrišanu.
  • Ievākto personīgo datu veidam jāatbilst to izmantošanas nolūkam un šādiem datiem jābūt pietiekoši precīziem, pilnīgiem un derīgiem, lai attiecīgā nolūka īstenošana būtu iespējama,
  • Mēs izmantosim saprātīgus drošības pasākumu, lai aizsargāto personīgo informāciju pret nozaudēšanu un zādzību, neatļautu piekļuvi tai, tās izpaušanu, kopēšanu, izmantošanu vai modifikāciju.
  • Mēs apņemies savus klientus nodrošināt ar informāciju par mūsu politiku un praksi saistībā ar personīgās informācijas apstrādi un uzglabāšanu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Radio3.lv var būt finansiālas attiecības ar kādu no pakalpojumu sniedzējiem, kas atrodami Radio3.lv interneta vietnē.

Radio3.lv saglabā tiesības veikt izmaiņas Privātuma politikā jebkurā laikā, publicējot labotos noteikumus un papildinājumus Radio3.lv interneta vietnē, tāpēc Jūsu pienākums ir apmeklēt privātuma politikas sadaļu regulāri. Privātuma politikas izmaiņas stājas spēkā, kad tās ir publicētas.

Leave a Reply