Sia Greencredit ātrais kredīts

GreencreditGreenCredit saviem klientiem piedāvā aizņemties kredītu internetā no 50 līdz pat 300 eiro ar atmaksas termiņu no 5 līdz 30 dienām. Kredītam no GreenCredit nebūs vajadzīgs nedz galvotājs, nedz arī ķīla. Šādu kredītu ir iespējams saņemt praktiski jebkuram Latvijas iedzīvotājam ir tikai jāatbilst dažām elementārām prasībām, lai varētu pieteikties kredītam. Personai ir jābūt vecumā no 21 līdz 75 gadiem, ar patstāvīgiem ikmēneša ienākumiem, lai varētu atmaksāt kredītu. Būs nepieciešams bankas konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums. Kā arī nedrīkst būt kavēti maksājumi, vai kādas citas parādsaistības. Ja persona atbilst šīm prasībām, tad nevajadzētu rasties problēmām, lai saņemtu kredītu no GreenCredit.

GreenCredit iesaka saviem klientiem aizņemties atbildīgi

Tā kā GreenCredit rūpējas par saviem klientiem, tad šis aizdevējs saviem klientiem iesaka aizņemties atbildīgi un izvērtēt savas spējas atdot kredītu. GreenCredit iesaka uzmanīgi iepazīties ar līguma noteikumiem pirms piesakieties kredītam. Ja ir radušās kādas neskaidrības vērsieties pie GreenCredit un atrisiniet tās kopīgi. GreenCredit vienmēr būs priecīgs palīdzēt saviem klientiem. GreenCredit iesaka saviem klientiem nepieteikties kredītam, ja ar to tiks segtas kādas citas parādsaistības, ja tiks veikts kāds pirkums, kurš neatbilst klienta finansiālajam stāvoklim. Tas pierāda, ka GreenCredit ir svarīgs katrs klients, ne tikai peļņas gūšana. Rūpējoties par savu klientu drošību GreenCredit garantē pilnīgu konfidencialitāti un personiskās informācijas noslēpumu. Šī informācija tiks izmantota tikai mērķiem, kas paredzēti aizdevuma līgumā, to izpildei.

Kādēļ kredīts tika atteikts

Mēdz gadīties arī gadījumi, kad GreenCredit ir spiests atteikt kredīta ņēmējam. Pārsvarā šī atteikuma iemesli ir tādi, ka kredīta ņēmējs ir parādnieku uzskaitē, vai arī reģistrācijas laikā pie datu ievades ir pieļauta kāda kļūda, iespējams, ka vēl nav nomaksāts iepriekšējais kredīts. GreenCredit saviem klientiem piedāvā tādu pakalpojumu, kā iespēju uzzināt savu kredīta bilanci. Lai uzzinātu savu kredīta bilanci pie GreenCredit ir jānosūta tikai viena SMS un Jums tiks nosūtīta atpakaļ SMS ar Jūsu kredītu bilanci. 

Tags: , , ,

Leave a Reply