Sīkdantes

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir ļoti mazi, bieži šifrēti teksta faili, kas tiek saglabāti Jūsu datorā, kad Jūs apmeklējat dažādas tīmekļa vietnes. Jūs varat uzzināt vairāk, apmeklējot allaboutcookies.org. Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka svarīgas mūsu tīmekļa vietnes sastāvdaļas darbojas pareizi, analizētu, kā apmeklētāji ir nonākuši mūsu mājaslapā, uzzinātu apmeklētāju skaitu dažādām lapām mūsu tīmekļa vietnē un tālāk analizēt apmeklētāju darbības esot mūsu tīmekļa vietnē.

Jūs varat iestatīt savu interneta pārlūku tā, lai atslēgtu sīkdatnes, tomēr tas ietekmēs kādu svarīgu funkcionalitāti šajā tīmekļa vietnē, tostarp izjaucot Jūsu kredīta pieteikumu procesu, un negatīvi ietekmējot Jūsu tiešsaistes konta apskati.

Kāpēc mēs izmantojam sīkdatnes?

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mūsu tīmekļa vietni vieglāk lietojamu, lai sekotu līdzi mūsu lietotāju darbībai un lai lietotājiem būtu vieglāk piekļūt informācijai mūsu tīmekļa vietnē. Dažas sīkdatnes arī palīdzēs mums uzlabot mūsu tīmekļa vietni, lai sniegtu Jums labāku lietotāja pieredzi. Turklāt mēs izmantojam sīkdatnes, lai izsekotu lietotāju ieejas punktiem tīmekļa vietnē, un to darbībām dažādās lapās, ko tie atver – piemēram, cik tālu klienti izpilda mūsu kredīta pieteikšanās procesu. Dažas sīkdatnes, ko iestata trešās puses, arī palīdz izpētīt lietotāju darbības un nodrošina ērtu tīmekļa vietnes lietošanu.

Šīs trešās puses var sniegt saviem partneriem informāciju, kas neidentificē Jūs personīgi, bet kas atpazīst ierīci un tīmekļa vietnes, un piedāvājumus, kas tiek apskatīti ar šo ierīci. Tas savukārt ļauj pārlūkā rādīt līdzīgus produktus un piedāvājumus, kas redzami reklāmu veidā un ar citiem līdzekļiem, kad Jūs apmeklējat citas tīmekļa vietnes. To var izmantot mērķa MPK (maksā par klikšķi) reklāmām citur.

Kādas sīkdatnes mēs izmantojam?

Zemāk ir saraksts ar sīkdatnēm, ko mēs vai mūsu trešās puses varam izmantot, kad Jūs apmeklējat mūsu tīmekļa vietni.

Tīmekļa analītika

Izmantojot analītikas sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē, tostarp Google Analytics mēs varam izprast lietotāju uzvedību; tas palīdz mums uzlabot mūsu sniegtos pakalpojumus. Tas izmanto mērījumus, datu ievākšanu, analīzi un ziņojumus par interneta datiem, lai izprastu tīmekļa vietnes apmeklējumus.

Jūs varat bloķēt sīkdatnes vai izdzēst visas, kas jau glabājas Jūsu datorā, pielāgojot sava interneta pārlūka uzstādījumus.

Populārāko pārlūku sīkdatņu rediģēšana vai atslēgšana:

Katrā interneta pārlūkā ir palīdzības sadaļa, kas var Jums palīdzēt to izdarīt.

Sīkdatņu atslēgšana var ietekmēt Jūsu lietotāja pieredzi un neļaut Jums izmantot daļas no mūsu tīmekļa vietnes.

Comments are closed.