SMS kredīts

Ātrais SMS kredīts ir populārs veids, kā pieteikt ātro kredītu nosūtot tikai SMS. Ja vēlies pieteikt ātro kredītu nosūtot SMS, izvēlies kādu no SMS kredīta sniedzējiem un iesniedz pieteikumu ar īsziņas (SMS) palīdzību.

Izvēlies kredīta sniedzēju un piesaki SMS kredītu:

Izvēlēties SMS kredītu

Kas var saņemt SMS kredītu?

SMS kredītu var saņemt Latvijas Republikas iedzīvotāji sākot no 18 gadiem. Galvenais, ko pārbauda kredīta sniedzēji – Jūsu kredītvēsture. Atsevišķi kredīta sniedzēji pieprasa darba vietu vai oficiālus ienākumus. Ja Tev nav darba vietas vai ikmēneša ienākumi, tad arī tā nav problēmas, jo galvenais ir vecums un kredītvēsture.

Kur var saņemt SMS kredītu:

SMS kredīta pieteikums

Noklikšķini uz „Pieteikties SMS kredītam” un izvēlies kredīta sniedzēju. Izvēlies kredīta sniedzēju, kura prasībām atbilsti. Izvēlies kredīta sniedzēju, kurš piedāvā pirmo kredītu bez maksas.

Kas ir pirmais kredīts bez maksas

Tas ir ātrais kredīts bez procentiem un komisijas maksām. Šo kredītu var saņemt tikai vienu reizi pie viena kredīta sniedzēja. Ja atkārtoti aizņemsies pie cita kredīta sniedzēja, kurš izsniedz pirmo kredītu bez maksas, tad Tu atkal varēsi saņemt pirmo kredītu bez maksas. Pirmais kredīts nozīmē to, ka jāatmaksā tikai pamata summa bez procentiem un komisijas maksām. Tas nozīmē, ka aizņemoties, piemēram, Ls 150 uz 30 dienām, pēc 30 dienām Tev būs jāatdod tie paši Ls 150.

Vai kredītam var pieteikties bez SMS pieteikuma?

Jā! Tu vari pieteikties kredītam:

  • Nosūtot SMS (SMS kredīts);
  • No lietotāja profila (ātrais kredīts);
  • Zvanot kredīta sniedzējam (ātrais kredīts zvanot);

Jebkurā gadījumā – Tev obligāti jāveic reģistrācija kredīta sniedzēja mājas lapā, lai varētu pieteikties īstermiņa kredītam internetā. Ja Tu jau esi reģistrējies pie kredīta sniedzēja pie kura gribi aizņemties, tad Tev atliek ielogoties savā lietotāja profilā, nosūtīt SMS vai zvanīt. Ja negribi reģistrēties, dodies uz Latvijas pastu un aizpildi pieteikuma veidlapu, lai saņemtu ātro kredītu.

Kā atmaksāt SMS kredītu?

SMS kredītu vari atmaksāt sev ērtā veidā, jo kredīta sniedzēji piedāvā vairākas iespējas, kā atmaksāt SMS kredītu. Tāpat ir pieejams pakalpojums „atlikt kredīta atmaksu”, kas ļauj atlikt SMS kredīta pamata summas atmaksu. Šo pakalpojumu der izmantot tikai tad, kad nevari atmaksāt naudu. Tas ir par maksu! SMS kredīta pamata summas termiņu var atlikt tik reizes, cik nepieciešams.

Kaut arī SMS kredīts ir atbilde Tavām naudas problēmām, pirms tiem piesakies, pārliecinies, ka tā tik tiešām ir pēdējā iespēja, kas jums palikusi, jo ne vienmēr SMS kredīts ir pareizais risinājums.

Tags:

Leave a Reply