SMSkredit ātrais kredīts

SMScredit.lv ātrais kredītsSMSkredit jeb SMScredit ir viens no lielākajiem un populārākajiem Latvijas ātro kredītu sniedzējiem. Šis uzņēmums ir daudzu Latvijas sportistu un sporta veidu sponsors. SMSkredit lepojas ar savu sociālās atbildības programmu, kuras ietvaros tiek organizēti daudz un dažādi labdarības pasākumi. Par katru izsniegto kredītu SMSkredit ziedo noteiktu summu labdarībai. SMSkredit saviem klientiem piedāvā aizņemties kredītu līdz 425 eiro ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Jaunajiem klientiem tiek piedāvāts aizņemties pirmo kredītu bez procentiem, līdz 300 eiro.

SMSkredit klientiem draudzīgs uzņēmums

SMSkredit ir viens no tiem uzņēmumiem, kurš domā par savu klientu labsajūtu. SMScredit piedāvā saviem klientiem pakalpojumu automātiskie atgādinājumi. Tas nozīmē, ka jebkurš klients saņem automātiskus atgādinājumus uz savu e-pastu, vai ar SMS starpniecību par saviem maksājumiem. Tā ir lieliska iespēja vienkārši aizmāršības dēļ nesabojāt savu kredītvēsturi, vai arī saņemt dažādu sodu naudu maksājumus. SMScredit arī ar SMS starpniecību un pa e-pastu informē savus klientus par savām akcijām, vai jaunumiem, kas varētu būt interesanti klientiem. Protams, ka arī SMScredit saviem klientiem piedāvā iespēju sazināties ar saviem atbalsta dienesta darbiniekiem, lai kādu neskaidrību gadījumā Jums varētu palīdzēt. Jebkurš klients ieejot savā lietotāja profilā var apskatīt sava kredīta līgumu, kā arī savus rēķinus, protams, ka par šo pakalpojumu nav jāmaksā, kā tas ir pie dažiem citiem aizdevējiem. SMScredit ir atbildīgs aizdevējs, tādēļ aicina savus klientus aizņemties atbildīgi un izvērtēt savas iespējas atmaksāt kredītu. SMScredit ir pat izveidojis atsevišķu sadaļu savā mājas lapā, kur ir uzskaitīti dažādi piemēri, kad vajadzētu un kad labāk nevajadzētu pieteikties kredītam.

Par kredīta saņemšanu un atdošanu

SMScredit.lv ātrais kredīts

Katram SMSkredit klientam drīkst būt tikai viens aktīvs kredīts, tomēr SMScredit nāk pretī saviem klientiem un piedāvā iespēju aizņemties papildus summu pie jau esošā kredīta. Būs arī jāatceras, ka atmaksājot kredītu, nākošo kredītu būs iespējams saņemt pēc septiņām dienām. Parasti lēmums par kredīta piešķiršanu tiek paziņots dažu minūšu laikā no pieteikuma saņemšanas brīža. Tā pat arī nauda parasti tiek ieskaitīta 15 minūšu laikā klienta bankas kontā. Tomēr mēdz gadīties, ka klientiem ir jāgaida līdz pat trim dienām, līdz tie saņem naudu savā kontā, taču tas ir atkarīgs no bankas, cik ātri tā apkalpo savus klientus.

Tags: , ,

Leave a Reply