Via SMS Credit – ātrais kredīts

ViaSMS saviem klientiem piedāvā trīs dažādus aizdevumu veidus, tie ir: naudas kredīts, aizdevums līdz algai un preču kredīts.

ViaSMS

Naudas kredīts tiek piedāvāts līdz 1500 eiro ar atmaksas termiņu līdz 12 mēnešiem. Šo kredītu ir iespējams atdot pa daļām, tādējādi klientam ir iespējams saplānot savus ikmēneša izdevumus pēc savām iespējām un vajadzībām. Arī šim kredīta veidam ViaSMS no saviem klientiem neprasa galvotāju, vai ķīlu un tā saņemšana notiek maksimāli ātri, ilgākais līdz vienai darbadienai. Tas cik ātri klients saņems naudu atkarīgs no bankas, kurā klientam ir atvērts norēķinu konts.

Otrs kredīta veids ko piedāvā ViaSMS ir aizdevums līdz algai, jeb ātrais kredīts. Šis kredīts ir pieejams līdz 500 eiro ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Pirmais kredīts tiek piedāvāts bez papildmaksas, līdz 250 eiro. Tā ir lieliska iespēja aizņemties naudu neko nepārmaksājot, jo būs jāatdod tik daudz cik būsiet aizņēmušies, nebūs nekādas slēptās izmaksas, vai arī komisijas maksa. Tomēr jāatceras, ka šis kredīta veids ir domāts īstermiņu risinājumiem, jo kredīts tiek izsniegts uz laiku līdz 30 dienām. Ja nu gadījumā rodas kādas neparedzētas finanšu grūtības, kā rezultātā nespēsiet atdot šo kredītu, tad Jums ir lieliska iespēja pagarināt kredīta pamatsummas atmaksu uz 7, 14, vai 30 dienām, tomēr šis ir maksas pakalpojums. Tādēļ der izvērtēt, vai Jums nepieciešams īstermiņa kredīts, vai tomēr labāk augstāk minētais naudas kredīts kura atmaksa ir iespējama līdz pat 12 mēnešiem.

Trešais kredīta veids ko ViaSMS saviem klientiem piedāvā ir preču kredīts. Jebkurš ViaSMS klients var iegādāties sev vajadzīgās preces no ViaSMS piedāvātā preču klāsta, kurā ir atrodamas vairāk kā 7000 dažādu veidu preces. Ar šī kredīta palīdzību Jūs varat iegādāties sev vajadzīgo preci uzreiz, bet naudu par to atdot laika periodā līdz vienam gadam. Tas ir ļoti ērti, Jums nebūs ilgi jākrāj nauda kādai precei, kuru vēlaties iegādātie, bet uz reiz to saņemt un katru mēnesi maksāt noteiktu naudas summu.

Tags: , ,

Leave a Reply