ViaSMS ātrie kredīti

Ātrie kredīti līdz 500 eiro, atmaksas termiņš līdz 30 dienām un atmaksas termiņa pagarināšana par 7, 14 vai 30 dienām. Šādu ātru, ērtu un drošu ātro kredītu piedāvā viens no populārākajiem Latvijas ātro kredītu aizdevējiem – ViaSMS.

Aizņemties ātro kredītu no ViaSMS:

Paņemt ViaSMS ātro kredītu

Reģistrējies jau tagad, lai saņemtu ātro kredītu. Reģistrējies un pirmais kredīts Tev tiks izsniegts bez procentiem. Pirmo kredītu bez procentiem līdz EUR 250 var saņemt tikai aizņemoties pirmoreiz. Pirmais kredīts bez procentiem – atmaksā tikai pamata summu – bez procentiem.

Kas var saņemt ViaSMS ātro kredītu?

ViaSMS ātro kredītu var saņemt:

 • Latvijas Republikas iedzīvotāji;
 • Vecumā no 20 līdz 70 gadiem;
 • Ar nevainojamu kredītvēsturi;

Tāpat ir nepieciešams bankas konts, mobilais telefons, e-pasts un EUR 0.01 bankas kontā, lai varētu pabeigt reģistrāciju jeb identificēt bankas kontu. Bankas kontu nepieciešams identificēt tikai vienu reizi, bet aizņemoties atkārtoti – bankas kontu nevajag identificēt.

Lēmums, vai pieteikties ātrajiem kredītiem internetā, ir jāpieņem Jums. Tie tika izveidoti, lai palīdzētu Jums, kad tas nepieciešams. Tas ir labākais risinājums tiem, kas nevar aizņemties no bankām, un kuru rēķini ir jāapmaksā steidzami. Ja Jūs uzskatāt, ka plusi atsver mīnusus, tad piesakieties pie ViaSMS vai cita aizdevēja. Paturiet prātā – saņemiet ātro kredītu tikai tad, kad jūs neredzat citu iespēju, un nekad neaizņemieties vairāk, nekā Jūs varat atļauties atmaksāt.

Izskatot visbiežākās patērētāju sūdzības, Jūs varat viegli izvairīties no tām, veicot dažus pasākumus, lai aizsargātu sevi.

Pirmkārt, pārliecinieties, ka Jums ir izveidotas maksājumu iespējas, kas vislabāk atbilst jūsu atmaksas vajadzībām. Ja Jums, liekas, ka Jūs varētu atmaksāt ViaSMS ātro kredītu agrāk, dariet to agri jūsu ātrā kredīta atmaksas termiņa sākumā, lai, ja tāda iespēja rodas, Jūs varētu izvairīties no pievienotiem procentu maksājumiem.

Otrkārt, Jums vajadzētu darīt visu iespējamo, lai izvairītos no kavējumiem. Daži aizņēmēji ieplāno maksājumu pāris dienas pēc paredzētās atmaksas dienas, lai nodrošinātu, ka viņiem ir nauda, ko atmaksāt aizdevējam.

Visbeidzot, ja Jūs domājat, ka Jums būs nepieciešama papildu palīdzība pieteikšanās procesā, piesakieties pa tālruni, lai, ja Jūs sastopaties ar problēmu, Jums būs iespēja iegūt klientu apkalpošanas centra atbalstu. Jāpiebilst, ka ViaSMS aizdevēja priekšrocība ir tā, ka jebkurš klients var saņemt profesionālu apkalpošanu.

Kāpēc izmantot ViaSMS ātros kredītus?
 • Iespējams saņemt tikai 15 minūšu laikā;
 • Pirmais kredīts tiek izsniegts bez procentiem;
 • Profesionāla apkalpošana ikvienam klientam;
 • Iespējams pagarināt atmaksas termiņu;

ViaSMS ir speciālā atļauja (Licence) patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai LR. Tas ļauj aizņemties ātro kredītu ātri, ērti un droši.

Tags: , ,

2 Responses to “ViaSMS ātrie kredīti”
 1. ātrais kredīts says:

  man patik si majas lapa, es izvelejos sms credit!!

 2. Nora says:

  Paldies par atsauksmi !

Leave a Reply