Vivus ātrie kredīti

Vivus.lv ir vadošais ātro kredītu sniedzējs Latvijā, kurš izsniedz ātros kredītus līdz 1500 eiro uz atmaksas termiņu līdz 24 mēnešiem. Vivus.lv ātros kredītus izsniedz tikai 5 minūšu laikā – ātri, ērti un droši. Tas nozīmē, ka neatkarīgi no summas un atmaksas termiņa, klints naudu var saņemt savā bankas kontā tikai 5 minūšu laikā no pieteikuma iesniegšanas brīža.

Lai saņemtu Vivus.lv ātro kredītu, Tev ir jāreģistrējas un kredīta kalkulatorā jāizvēlas kredīta summa un atmaksas termiņš. Tikai reģistrēti klienti var saņemt ātro kredītu!

Reģistrēties un saņemt ātro kredītu

Vivus ātrie kredīti

Tas aizņems tikai dažas minūtes. Tiklīdz Tavs kredīta pieteikums tiks izskatīts, Tu saņemsi atbildi par kredīta piešķiršanu. Kredīta pieteikuma izskatīšana un piešķiršana ir ātra.

Kas var saņemt Vivus.lv ātro kredītu?

Tev ir jābūt pastāvīgam Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem bez kavētiem kredīta maksājumiem vai pārkāptām parādsaistībām. Vivus.lv ātro kredītu var saņemt gan pilsonis, gan nepilsonis ar beztermiņa atļauju. Lai saņemtu ātro kredītu, Tev būs nepieciešams arī personīgais bankas konts, mobilais telefons un e-pasts.

Vivus.lv ātrais kredīts 5 minūtēs

Vivus.lv ir bankas konti Swedbankā, Citadele bankā, Nordea bankā, DNB bankā un Norvik Bankā. Ja Tavs bankas konts ir Swedbankā, Citadele bankā, Nordea bankā, DNB bankā vai Norvik Bankā, kredīta naudu savā kontā saņemsi 5 minūšu laikā pēc Tava aizdevuma pieteikuma izskatīšanas.  Ja Tavs konts ir citā bankā, pārskaitījums aizņems vairāk laika. Tas var aizņemt līdz pat trim dienām, kopš kredīta pieteikuma izskatīšanas.

Vai tas ir kāds brīnums, ka ar mūsdienu ekonomikas stāvokli, cilvēki patstāvīgi nokļūst situācijās, kad tiem nepieciešama papildus nauda? Daudzi uzņēmumi jau gadiem nepaaugstina algas… dzīvošanas izmaksas nav paaugstinājušās, tomēr, pateicoties inflācijai un ražošanas izmaksām produktiem, ko patērētāji izmanto katru dienu, visas cenas šķiet paaugstinājušās. Kad algas paliek nemainīgas un cenas pastāvīgi pieaug, tas var nozīmēt tikai vienu… cilvēkiem vai nu nākas tērēt savus ietaupījumus vai atteikties no vairākām lietām, lai savilktu galus.

Ja Jūs steidzami meklējat kredītu un Jums ir nevainojama kredītvēsture, Vivus.lv ātrie kredīti internetā ir lieliska iespēja, jo tos var viegli un ērti saņemt neilgā laikā. Vivus.lv aizdevējs pat izsniedz naudu 5 minūšu laikā, un Jūs faktiski varat iegūt naudu Jūsu bankas kontā tikai dažās minūtēs. Pieteikums aizņem tikai dažas minūtes, un Jūsu aizdevums tiks apstrādāts dažās minūtēs, lai Jūs varētu saņemt naudu norādītajās 5 minūtēs. Šādas funkcijas ir padarījušas Vivus.lv ātros kredītus par lielisku iespēju tūlītējām vajadzībām un ārkārtas situācijām. Tie ir plaši pieejami katram cilvēkam, kam nepieciešama nauda, neskatoties uz to, ka netiek prasīta ne ķīla, ne galvojums.

Vivus

Tags: ,

Leave a Reply