Vivus.lv ātrais kredīts lētāk

Vivus ātrie kredītiVivus.lv ātrie kredīti ir lieliska iespēja tikt pie naudas vien dažu minūšu laikā, tad kad tā ir visvairāk nepieciešama. Jums nebūs jālūdz palīdzība draugiem, vai ģimenes locekļiem. Atliek tikai pieteikties kredītam no Vivus.lv un jau dažu minūšu laikā Jūs saņemsiet sev vēlamo summu savā bankas kontā. Lai pieteiktos kredītam internetā no Vivus.lv nav nepieciešams galvotājs,vai ķīla. Tādējādi neviens neuzzinās, ka esat nonācis nelielās finanšu grūtībās. Vivus.lv saviem klientiem piedāvā aizņemties līdz pat 1500 eiro lielu aizdevumu, ar atmaksas termiņu uz 24 mēnešiem, jeb 2 gadiem.

Kas var saņemt aizdevumu no Vivus.lv

Aizdevumu no Vivus.lv var saņemt praktiski ik viens, ir tikai jāatbilst dažiem nosacījumiem. Lai saņemtu aizdevumu Jums būs jābūt 20 līdz 75 gadus vecam Latvijas Republikas iedzīvotājam, kurš nav kavējis kredīta maksājumus, vai pārkāpis kādas parādsaistības. Būs arī nepieciešams patāvīgs mobilā telefona pieslēgums, e-pasta adrese, kā arī bankas konts, kādā no Latvijas bankām.

Vivus.lv darba laiks

Vivus.lv strādā katru dienu no 7:00 līdz 23:00, tas ir laiks, kad tiek izskatīti kredīta pieteikumi un arī šajā laikā tiek izmaksāti kredīti. Tomēr pieteikties kredītam no Vivus.lv Jūs varat jebkurā laikā, ja tas notiks ārpus Vivus.lv darba laika, tad Jūsu pieteikums tiks izskatīts nākošajā dienā.

Kā atmaksāt kredītu

Kredītu Jūs varat atmaksāt no savas interneta bankas, vai arī veicot maksājumu kādā no Latvijas komercbanku filiālēm visā Latvijas teritorijā. Dažreiz gadās kādas pa visam negaidītas ķibeles, kā rezūltātā var rasties finansiāla rakstura problēmas. Ja nu gadījumā Jūs esat nonācis šādā situācijā un saprotat, ka laikus nevarēsiet veikt kārtējo kredīta maksājumu, tad ir iespēja pagarināt kredīta pamatsummas atmaksu uz laiku līdz vienam mēnesim, tomēr šis pakalpojums tiek sniegts par samaksu. Tomēr tā ir lieliska iespēja nesabojāt savu kredītvēsturi.

Par atbildīgu aizņemšanos

Vivus.lv ir uzticams kā arī atbildīgs aizdevējs un iesaka arī saviem klientiem aizņemties atbildīgi, būtu arī jāizvērtē savas spējas atmaksāt kredītu laicīgi.

Tags: , ,

Leave a Reply